preskoči na sadržaj
Djelatnici škole

Ravnateljica

R. b.

Prezime, ime

Poslovi koje obavlja

1.

Zubović, Željka

Ravnateljica

 

 Učitelji predmetne nastave

R. b.

Predmetni učitelj

Predmet koji predaje

1.

Batinić, Josip

Tehnička kultura

2.

Benzia Marijana

Engleski jezik

3.

Bosna, Ivo

Glazbena kultura

4.

Brmalj, Kristina

Talijanski jezik

5.

Buljanović, Anthony

Engleski jezik

6.

Buljanović, Marin

Informatika

7.

Crljenko Hrvoje

Povijest/Talijanski

8.

Cvitković, Iva s. Anka

Vjeronauk

9.

Gracin, Nikol

Priroda/ Biologija

10.

Holubec Škunca, Ivana

Mandičić, Kristina (zamjena)

Kemija

11.

Martinović, Ljiljana

Geografija

12.

Maržić, Ivona

Vjeronauk

13.

Maržić, Marinko

Tjelesna i zdr. kultura

14.

Oštarić Veršić, B.

Matematika/Fizika

15.

Rumora, Sanja

Hrvatski jezik

16.

Škoda, Antonija

Hrvatski ezik

17.

Tuta, Marta

Gulan, Petra (zamjena)

Likovna kultura

18.

Vrban, Ivana

Matematika

                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                

 

                                        

 

 

 

 

                                       

 

 

 

Učitelji razredne nastave

R. b.

Razredni učitelj

Razred u kojem  predaje

2.

Borčić Vanja

1./2.r. PŠ Povljana

3.

Dobrijević, Sanja

3. r. MŠ

4.

Fabijanić, Alenka

4. r. MŠ

5.

Fabijanić, Tanja

5. r. MŠ

6.

Karavanić Kustić Adriana

3. r. PŠ Dinjiška

7.

Maržić, Antonija

2.r. MŠ

8.

Pogorilić, Anica

3./4.r. PŠ Povljana

9.

Škoda, Nataša

2./3. PŠ Vlašići

10.

Vidović, Antonija

PRODUŽENI B.

11.

Ormuž Paro, Tena

PRO

 

Stručni suradnici                              

R. b.

Prezime, ime

Poslovi koje obavlja

1.

Klobučar, Marta

Socijalni pedagog

2.

Gubić, Igor

Pedagog

3.

Majić, Ivanka

Knjižničar

 

 

 

                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

Administrativno osoblje

R. b.

Predmetni učitelj

Posao koji obavlja

1.

Magaš, Jasna

Voditelj računovodstva

2.

Stupičić, Mladen

tajnik

 

 

Tehničko osoblje, spremačice

R. b.

Prezime, ime

Posao koji obavlja

1.

Čondrić, Bernardica

Matična škola

2.

Festini Emilija

Kuharica/spremač. MŠ

3.

Palčić, Marica Margita

Matična škola

4.

 

Matična škola

5.

Rucker, Marijana

Sportska dvorana

6.

Jordan, Jelica

PŠ Vlašići i Dinjiška

7.

Stupičić, Stela

PŠ Povljana

8.

Šupraha, Karmelina

Sportska dvorana

 

 

Tehničko osoblje, kućni majstori

R. b.

Prezime, ime

Posao koji obavlja

1.

Borčić, Željko

Domar-ložač

2.

Škunca, Tomislav

domar – kućni majstor

TOČKA

Točka broj 4.
Školski list Osnovne škole Jurja Dalmatinca Pag


Tražilica



Oglasna ploča

Vremenik

VREMENIK II 2018/2019

Priloženi dokumenti:
vremenik II.pdf


Katalog udžbenika 2014/15

Korisni linkovi




preskoči na navigaciju