Vijolice - vijesti

Vijolice na Hrvatskom dječjem festivalu

U nedjelju, 20.11.2011. dvoranu „Vatroslav Lisinski“ u Zagrebu ispunila je dječja pjesma, žamor i puno dječjih osmjeha. Održan je 18.- ti  Hrvatski dječji festival na kojem se predstavilo 22 dječja  zbora iz cijele Hrvatske ( iz Zagreba, Rijeke, Splita, Varaždina, Karlovca, Knina, itd.). „Vijolice“ su ponosne što su i ove godine, po osmi put, uspjele ući među 22 renomirana zbora ( između 200 poslanih pjesama) te predstaviti svoju novu pjesmu.

Pjesmu pod nazivom „Ti si prijatelj moj“uspješno su izvele solistice Lara Grgurić i Katarina Šljivo uz pratnju i scenski nastup 30 članova „Vijolica“. Nastup je  uz gromoglasan pljesak pratilo i  40 –tak naših roditelja i prijatelja u publici. „Vijolice „ ovim putem zahvaljuju i sponzorima koji su omogućili ovo putovanje, a to su Grad Pag, Galenski laboratorij „Jadran“ Rijeka, Komunalno društvo Pag, Antoniotours, ljekarne „Butković“ i „Moj mir“. „Vijolice“ se pripremaju  za nove nastupe na kojima  će rado pjesmom i plesom predstavljati našu školu i naš grad.

Više slika u fotogaleriji - Vijolice na HDM

objavio: Šime Gligora   datum: 2. 12. 2011.