NARUDŽBA UDŽBENIKA ZA 2012./2013. ŠKOLSKU GODINU

U Osnovnoj školi Jurja Dalmatinca Pag i ove će se godine organizirati prodaja udžbenika za nadolazeću školsku godinu.

Cijenjeni roditelji!

Narudžbenicu za narudžbu novih udžbenika možete preuzeti u prostorijama produženog boravka od 13,00 – 14,00 sati prema slijedećem rasporedu:

• Utorak, 12. lipnja – ovogodišnji učenici 1. 2. 3. i 4. razreda
  • Srijeda, 13. lipnja – ovogodišnji učenici 5. 6. i 7. razreda
  • Četvrtak, 14. lipnja – budući učenici 1. razreda

U četvrtak, 14. Lipnja 2012. Od 17,00 do 19,00 sati u prostoru male dvorane održat će se razmjena rabljenih udžbenika. Svi učenici i njihovi roditelji koji žele udžbenike dati na korištenje mlađima i oni koji žele od starijih posuditi udžbenike pozvani su da se uključe u ovu akciju.

Ispunjene narudžbenice učenici će vratiti u petak, 15. lipnja na satu razrednika.

objavio: Šime Gligora   datum: 11. 6. 2012.