NASTAVA NA DALJINU - OBAVIJEST UČENICIMA

UČENICI OD 1. DO 4. RAZREDA

Učenici nastavljaju pratiti Nastavu na trećem prema danom rasporedu i izvršavati zadatke koje učitelji šalju u grupu koja je formirana s roditeljima.

UČENICI OD 5. DO 8. RAZREDA

• Od srijede 18. 03. počinje nastava u „virtualnom razredu“.
  • Nastava u „virtualnom razredu“ organizirat će se prema redovnom školskom rasporedu sati.
  • Nastava za sve razrede organizirat će se u kanalu Teams na sljedeći način.
  • Učitelji će u vrijeme održavanja nastavnog sata prema redovnom rasporedu sati „biti nazočni u virtualnom razredu“, što znači da će u to vrijeme davati učenicima materijale za rad, objašnjavati zadatke, odgovarati na pitanja koje učenici mogu postavljati Chat-om (npr. 5.a u srijedu 1. sat ima Hrvatski jezik, učiteljica Antonija Škoda će od 8.00 do 8.45 „biti u virtualnoj učionici“, objasniti sve zadatke i Chat-om razgovarati sa svim učenicima koji su u to vrijeme „u učionici“).
  • Učenici mogu „ući“ u virtualnu učionicu u bilo koje doba dana, ali imaju obvezu u jednom danu otvoriti sve predmete prema rasporedu sati tog dana, proučiti materijale i pratiti naputke učitelja i zadatke. U bilo koje doba mogu i postavljati pitanja na koja će učitelj odgovoriti kad ih pročita.
  • Učitelj zadaje zadatke i rokove izvršavanja zadataka.
  • Učenik mora pratiti rokove i u zadanom roku riješiti i predati zadatak.
  • Učitelji će pratiti rad učenika i davati povratne informacije o radu u kanalu Teams ili u bilješkama u E-dnevniku.
  • Za sada se neće provoditi ocjenjivanje učeničkih radova.

objavio: Šime Gligora   datum: 17. 3. 2020.