Kićenje bora i prodaja kolača

U sklopu niza događanja u prosincu nazvanih "Božić dolazi" održana je vesela manifestacija izložbe kolača i kićenja gradskog božićnog bora u organizaciji OŠ "Jurja Dalmatinca" i Dječjeg vrtića "Paški mališani".

Glavni gradski trg oživio je veseljem, pjesmom i smijehom mnogobrojnih mališana te njihovih mama, nana koje su dale truda da bi pripremile mnoštvo kolača i slastica. Za ovu prigodu uređeni su štandovi koje su postavili djelatnici "Paga II".

Uz pjesmu Dječjeg crkvenog zbora, nazočne je blagoslovio paški župnik don Zdenko Milić, a ravnateljica OŠ "Jurja Dalmatinca" Željka Zubović pozdravila je svu djecu, njihove roditelje, tete i učitelje i zahvalila na velikom odazivu te im zaželjela da im nadolazeći blagdani donesu mir i radost.

Posebna radost nastupila je kada su dječica počela kititi gradski božićni bor ukrasima koje su sami izrađivali uz pomoć teta u vrtiću i u paškoj osnovnoj školi.

Pri kićenju jelke, djeci su pomogli predsjednica Mjesnog odbora Pag Jelena Donadić te djelatnici "Elektre" Pag.

Više slika u galeriji fotografija

objavio: Šime Gligora   datum: 16. 12. 2013.

Kurikulum 2020/2021

Kurikulum OŠ Jurjaj Dalmatinac Pag 2020/21