Dan škole 2013

ODGOĐENO ZBOG LOŠEG VREMENA

Poštovani učenici!

Dan škole održat će se 24. svibnja u Kampu Šimuni, gdje ćete se moći zabaviti u radionicama koje su pripremili animatori kampa. Vjerujem da ćete uživati u bogatom i zanimljivom programu.

Sve obavijesti o radionicama, polasku autobusa, o vremenu održavanja radionica, o povratku možete pročitati na ovoj stranici.

Dragi klinci i klinceze,

čast nam je što čete u kampu Šimuni proslaviti vaš Dan škole, te smo vam pripremili mnoštvo različitih sportskih natjecanja  i igara. Kroz poludnevno duženje oborit ćemo različite rekorde, pa smo shodno tome i taj dan nazvali DAN REKORDA.

Srdačan pozdrav,

Vaš kamp Šimuni

DAN ŠKOLE – „DAN REKORDA“

24. SVIBANJ 2013.

2. AUTOBUS

SVI UČENICI OD MIŠKOVIĆA DO GORICE

PAG 5. I 6. RAZRED

UČITELJCE: DUŠANKA MARŽIĆ, BILJANA KOMES, NATAŠA ŠKODA, MARTINA BRČIĆ, MARIJANA BENZIA

AUTOBUS  2. TURA – 8,30

PAG 7. I 8. R.

2. R.

UČITELJI: LORENA PALČIĆ, HRVOJE CRLJENKO, SANJA DOBRIJEVIĆ

2.AUTOBUS 2. TURA – 8,30

1. 3. 4. R. PAG

UČITELJICE: ALENKA FABIJANIĆ, TANJA FABIJANIĆ, ANTONIJA MARŽIĆ

3.  AKTIVNOSTI

Svi učenici se moraju uključiti u aktivnosti. Učenik može izabrati jednu aktivnost, po želji.

·       PIRATI U POTRAZI ZA BLAGOM

o   Učenici u prvom dijelu radionice izrađuju pribor koji im je potreban za aktivnost potrage zakopanog blaga (izrada gusarskih maski, mačeva i ostalog alata) i upoznaju najvažnije točke kampa, kako bi mogli što bolje pronaći ono mjesto na kojem se nalazi zakopano blago.

o   U drugom dijelu radionice traže blago koje je zakopano u prostoru kampa. Učenici će oboriti rekord u vremenu pronalaska zakopanog blaga.

o   Radionica traje od 9,00 do 11,45

·       MEMORY NATJECANJE/KULE OD PIJESKA

o   U prvom dijelu radionice učenici će pokušati oboriti rekord u gradnji najveće kule od pijeska.

o   Prvi dio radionice traje od 9,00 – 10,30

o   U drugom dijelu radionice učenici će se natjecati u igri memory. Rekord je oborio učenik koji je bio najizdržljiviji u igri.

o   Drugi dio radionice traje od 10,30-11,45.

·       KREATIVNE RADIONICE

LIKOVNA RADIONICA

o   Učenici će u ovoj radionici izrađivati dijelove puzzle i pokušati oboriti rekord u najvećoj puzzli.

o   Radionica traje od 9,00-11,45

RADIONICA PLESA SVIRKE

o   Učenici koji žele plesati i svirati pripremit će jednu točku koju će na kraju prikazati. Učenik koji se prijavi u radionicu sviranje donosi svoj instrument.

o   Radionica traje od 9,00-11,45

·       SPORTSKE RADIONICE 9,00-11,45

o   NOGOMET – organiziran će biti nogometni turnir. Rekord će oboriti ekipa koja da najviše golova. Prijaviti se može 10 timova po 6 igrača.

o   ODBOJKA NA PIJESKU – organiziran će biti turnir u odbojci na pijesku. Rekord će oboriti učenici koji ostvare najveću razliku bodova. Prijaviti se može 10 timova po 6 igrača.

4.  MARENDA:

Sugerira se svim učenicima da doručkuju kod kuće, jer je marenda u planu u 11,45 h.

Učenicima koji primaju marendu u školi, razrednici će uzeti marendu, a učenici koji ne primaju marendu u školi, marendu će donijeti od kuće. Svi učenici neka obavezno ponesu sa sobom bočicu vode (u kampu ima dovoljno mjesta na kojima bočicu mogu napuniti kad popiju)

5.  ZADUŽENJA UČITELJIMA:

U ŠKOLI DO 20. SVIBNJA

RAZREDNICI: popuniti tablice u kojima upisuju za koju se aktivnost opredijelio svaki učenik.

PEDAGOG: na temelju svih popunjenih tablica izrađuje zbirnu tablicu i šalje je na mail  tihana@carpe-diem.hr  (animatorici u kampu)

Prijevoz učenika, 24. 05.

·       Učiteljice razredne nastave moraju biti u autobusu s učenicima svog razreda. Učenici predmetne nastave mogu u autobusu biti bez svojih razrednika. U svakom autobusu će biti određeni broj učitelja.

U KAMPU, 24. 05.

Učitelji će biti s učenicima u radionici. Aktivnosti u radionici provodi animator kampa, a učitelj je pratnja i asistira, reagira u slučaju da nekom djetetu treba wc ili se ozlijedi u sportskoj radionici ili radi nered ili ne poštuje pravila.

U svakoj radionici u svakom trenutku moraju biti dva učitelja. (Učitelji se mogu dogovarati kad će koji biti prisutan u radionici, a kad će koji biti slobodan).

RASPORED UČITELJA PO RADIONICAMA

o   Adriana Karavanić

o   Ivona Maržić

FOTOGRAFIRANJE

o   ŠIME GLIGORA – obilazi radionice i fotografira (može izabrati učenika za pomoć)

*   Ukoliko učitelj želi biti u nekoj drugoj radionici može se zamijeniti s nekim od kolega.

objavio: Šime Gligora   datum: 21. 5. 2013.

Kurikulum 2020/2021

Kurikulum OŠ Jurjaj Dalmatinac Pag 2020/21