VIJOLICE NA KRAJU ŠK. GODINE

2.6.2012. članovi dječjeg zbora „Vijolice“ posjetili su studio Adriarecords u Šmriki u kojem su snimljene sve njihove dosadašnje pjesme. Tom prilikom snimili su i novu pjesmu pod naslovom „Škola me zove“.

Solisti su učenici 1. razreda, Leon Fabijanić i Marijeta Vidolin. Pjesma je poslana na natječaj za Hrvatski dječji festival Zagreb 2012.

Nakon snimanja pjesme članovi „Vijolica“ su posjetili Kraljevicu, zatim „Aquarium“ u Crikvenici te na povratku tvrđavu „Nehaj“ u Senju.

Ovih dana „Vijolice“ imaju završne probe na kojima se pripremaju za ljetne nastupe u organizaciji Centra za kulturu Pag koji će se realizirati 10.7., 27.7. i 8.8.

Učiteljica Sanja zahvaljuje svim članovima na velikom trudu koji su pokazali kroz cijelu školsku godinu i roditeljima na odličnoj suradnji i pomoći. Vidimo se na ljeto…

objavio: Šime Gligora   datum: 11. 6. 2012.

Kurikulum 2020/2021

Kurikulum OŠ Jurjaj Dalmatinac Pag 2020/21