NATJECANJA UČENIKA OSNOVNE ŠKOLE JURJA DALMATINCA PAG

Učenici Osnovne škole Jurja Dalmatinca i ove su se godine natjecali u znanju iz nekoliko nastavnih predmeta: matematike, informatike, talijanskog jezika, engleskog jezika, biologije, kemije, geografije, vjeronauka. Sudjelovali su i u natjecanju školskih športskih klubova u nogometu.

Učenici su se natjecali na školskoj i na županijskoj razini. Najuspješniji na školskoj razini bili su pozvani na županijsko natjecanje.

Na županijskom natjecanju su sudjelovali:

• iz engleskog jezika Karlo Festini, učenik 8.b razreda, pripremala ga je učiteljica Rajka Vidolin;
  • iz talijanskog jezika Martina Zubović, učenica 8.a razreda i Ana Kurilić, učenica 8.b razreda, pripremao ih je učitelj Hrvoje Crljenko;
  • iz informatike Mauricio Šmit, učenik 6.a razreda, Marin Komadina, Marin Žunić, Jakov Maržić, Mario Aničić i Danijel Grašo, učenici 8.a razreda, pripremao ih je učitelj Šime Gligora;
  • iz matematike Mauricio Šmit, učenik 6.a razreda, pripremala ga je učiteljica Marija Fabijanić
  • iz vjeronauka Martina Zubović, Barbara Vrban učenice 8.a razreda, Ana Dobrijević, učenica 6.b razreda, Matej Oguić, učenik 8.b razreda, pripremala ih je č. Tamara Ana Bota;
  • iz kemije Martina Zubović, učenica 8.a razreda i Ana Kurilić, učenica 8.b razreda, pripremala ih je učiteljica Lidija Crnković.
  • školski športski klubovi – nogomet Loren Donadić, Franko Tičić, Ante Fabijanić, Jeronim Žunić, učenici 8.a razreda, Luka Fabijanić, Luka Jurčević, Simon Dedaj, učenici 8.b razreda, Lovre Fabijanić, Antonio Maržić, Dorian Donadić, Marko Komadina i Nikola Maričević, učenici 7.b razreda, pripremao ih je učitelj Marinko Maržić.

Najbolji uspjeh postigli su: Mauricio Šmit, koji je bio 1. iz informatike i 2. iz matematike; Martina Zubović bila je 1. iz talijanskog jezika; Marin Komadina bio je 2. iz informatike. Svi su ovi učenici predloženi za sudjelovanje na državnoj razini natjecanja.

Zahvaljujem svim učenicima i njihovim mentorima na trudu i vremenu koji su uložili u pripreme natjecanja i svima iskreno čestitam na postignutim rezultatima!

objavio: Šime Gligora   datum: 11. 4. 2012.

Kurikulum 2020/2021

Kurikulum OŠ Jurjaj Dalmatinac Pag 2020/21