ODRŽAVANJE NASTAVE OD 10. DO 14. SIJEČNJA

Poštovani roditelji, prema Odluci Stožera civilne zaštite Grada Paga, nastava će se od 10. do 14. siječnja 2022. godine organizirati po modelu C (na daljinu).

Učenici od 1. do 4. razreda će nastavu pratiti prema rasporedu i načinu koji će roditelji dogovoriti s razrednim učiteljicama. Program produženog boravka će biti organiziran za učenike Matične škole koji ga pohađaju. Molim roditelje učenika produženog boravka da se jave učiteljici i obavijeste je o tome hoće li njihovo dijete doći u školu.

Učenici od 5. do 8. razreda, nastavu će pratiti u virtualnim kanalima platforme Teams, prema redovnom rasporedu i u realnom vremenu, što znači da u 8.00 sati moraju biti u virtualnom kanalu onog predmeta kojeg imaju po rasporedu 1. sat i tako redom do kraja nastavnog dana.

S poštovanjem.

Ravnateljica:

Željka Zubović, dipl. učitelj

objavio: Marin Buljanović   datum: 7. 1. 2022.