OBAVIJEST O TIJEKU IZVOĐENJA RADOVA U PRIZEMLJU I NA PRVOM KATU MATIČNE ŠKOLE U PAGU

Poštovani roditelji, kao što sam već obavijestila, tijekom izvođenja radova u prizemlju i na 1. katu zgrade Matične škole, imamo problem s izvođačem radova koji ne poštuje odredbe ugovora. Zbog toga radovi nisu završeni u dogovorenom roku i učenici od 1. do 4. razreda u Matičnoj školi ne mogu inati nastavu u svojim učionicama, niti se za učenike od 1. do 8. razreda može organizirati priprema i podjela školske marende. Zadarska županija koja je investitor radova i nadzorni inženjeri koje je Županija imenovala su poduzeli radnje koje su usklađene s potpisanim ugovorom i zakonskim regulativama i obvezali izvođača da završi radove u produljenom roku do 20. prosinca 2021. godine.

Od ponedjeljka 22. studenog, na gradilištu se pojačala dinamika izvođenja radova i na vidiku je završetak. Nadam se da će se takva dinamika i nastaviti i da ćemo drugo polugodište započeti sa završenim radovima u svim učionicama, zbornici i knjižnici i u jednoj smjeni.

Još jednom vam svima želim zahvaliti na strpljenju i razumijevanju.

S poštovanjem.

Ravnateljica:

Željka Zubović, dipl. učitelj

objavio: Marin Buljanović   datum: 25. 11. 2021.