Terenska nastava učenika drugih razreda

Zadnji dan u svibnju. Napokon je došao i taj dugo očekivani dan. Dan bez kiše, dan bez bure. Na veselje učenika drugih razreda mogli smo realizirati našu terensku nastavu kako bi ponovili sadržaje koje smo učili tijekom godine o našem zavičaju.
Uputili smo se prema Novalji na autobusni kolodvor,gdje smo ponovili sadržaje o prometu. Nakon toga smo otišli u trajektnu luku Žigljen gdje smo uz ljubazno osoblje posade trajekta naučili i ponovili sve o brodskom prijevozu.

Tmurni oblaci su nam opet zaprijetili kišom tako da smo morali otići,a trajekt je morao isploviti.Nismo bili sreće da nas kiša pusti da obiđemo Kolansko blato,pa smo se skrili u Kolan u knjižnicu gdje smo uživali u priči koju nam je ispričala knjižničarka. Vremena je bilo još samo za kratku igru,a zatim  smo se uz pjesmu i druženje sretno vratili kućama.

Vipe slika u fotogaleriji

objavio: Šime Gligora   datum: 6. 6. 2019.