ŠKOLA U PRIRODI – 3. i 4. RAZREDI

Učenici 3. i 4. razreda naše škole, u vremenu od 7. do 10. svibnja boravili su u Školi u prirodi sa svojim učiteljicama (Anica Pogorilić, Sanja Dobrijević, Antonija Maržić i Adriana Karavanić Kustić). Boravili su u Južnoj Dalmaciji. Program je bio bogat i zanimljiv.

1. DAN: putovanje do Šibenika i razgled grada, nastavak putovanja prema Metkoviću i posjet Prirodoslovnom muzeju u Metkoviću, vožnja neretvanskim lađama, panoramski razgled stonskih zidina te solane. Dolazak u hotel u Trpnju u večernjim satima.

2. DAN: polazak iz Trpnja prema Orebiću na ukrcaj na brod za otok Mljet – razgled Nacionalnog parka Mljet (Malo i Veliko jezero, šetnja i vožnja brodom do otočića Sv. Marije u Velikom jezeru).

3. DAN: vožnja prema Dubrovniku – pješački razgled grada, odlazak na dubrovačke zidine, posjet Akvariju Dubrovnik.

4. DAN: putovanje prema Splitu – razgled stadiona Poljud te pješački obilazak stare gradske jezgre. Nakon Splita odlazak u Trogir u razgled grada.

Na završetku svakog dana učenici su bilježili svoje dojmove.

Plan i program „Škole u prirodi“ u potpunosti je realiziran, a učenici su se vratili svojim kućama zadovoljni i puni prekrasnih dojmova.

Više slika sa našeg putovanja pogledajte u fotogaleriji.

objavio: Šime Gligora   datum: 13. 5. 2019.