DAN OTVORENIH VRATA Četvrtak, 16. svibnja 2019.

Dragi učenici, cijenjeni roditelji i kolege učitelji!

Zadovoljstvo mi je što vas mogu pozvati na još jedan Dan otvorenih vrata Osnovne škole Jurja Dalmatinca Pag.

Dan otvorenih vrata organiziramo sa željom da prezentiramo naš rad i njegove rezultate.

Veći dio nastavne godine je iza nas, a uslijedio je onaj u kojem se možemo pohvaliti onime što smo postigli, ali i u kojem moramo uočiti što još možemo napraviti kako bi krajnji rezultati bili bolji i kako bismo s njima svi bili zadovoljni.

Ovo je naš program:

13.00 sati – Razglednica moga grada – program predstavljanja škole i grada učenicima OŠ Matije Gupca Zagreb

16.00 sati – Roditeljski sastanci za učenike i roditelje učenika od 5. do 8. razreda

17.00 sati - IZ ŠKOLSKOG ALBUMA 2018./2019.

• PODJELA NAGRADA UČENICIMA I ZAHVALNICA UČITELJIMA KJI SU SUDJELOVALI NA ŽUPANIJSKOJ RAZINI NATJECANJA
  • RAZGLEDAVANJE IZLOŽBE „IZ ŠKOLSKOG ALBUMA 2018./2019.“

17.30 sati – Roditeljski sastanci za učenike i roditelje učenika od 1. do 4. razreda

S radošću vas očekujemo.

objavio: Šime Gligora   datum: 14. 5. 2019.