Obavijest kandidatima o rezultatima izbora za radna mjesta temeljem raspisanog natječaja 15. ožujka 2019. godine

Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag

KLASA: 112-03/19-01/07

URBROJ: 2198-1-27-01-19-10

Pag, 10. ožujka 2019. godine

PREDMET: Obavijest kandidatima o rezultatima izbora za radna mjesta temeljem raspisanog natječaja  15. ožujka 2019. godine

Obavještavamo kandidate o rezultatima izbora za radna mjesta temeljem raspisanog natječaja 15. ožujka 2019. godine i to:

1. Učitelj edukator rehabilitator, puno neodređeno radno vrijeme za rad u posebnom razrednom odjelu u Matičnoj školi u Pagu primljena je  Katja Lilić, magistra primarnog obrazovanja, Rtina 1 105A, 23248 Ražanac.
  2. Učitelj razredne nastave, puno određeno radno vrijeme za rad u Područnom odjelu Dinjiška primljena je Ana Baraba, magistra primarnog obrazovanja, Ranka Baraba 12, Paljuv, 23242 Posedarje.

S poštovanjem,

Ravnatelj:

Željka Zubović, dipl. učitelj

objavio: Šime Gligora   datum: 15. 4. 2019.