OBAVIJEST O ORGANIZACIJI PRODUŽENOG BORAVKA ZA UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA

Poštovani roditelji, draga djeco!

Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag će i u školskoj godini 2018./2019. u suradnji s Gradom Pagom organizirati program produženog boravka za učenike od 1. do 4. razreda u matičnoj školi u Pagu. Program će započeti s radom u utorak 4. rujna 2018. godine. Cilj organizacije produženog boravka je tijekom cijele školske godine omogućiti djeci adekvatnu pomoć u učenju, različitim sadržajima povoljno utjecati na razvoj djetetove osobnosti, mlađim učenicima pomoći u lakšoj socijalizaciji i prilagodbi na nove uvjete, pripremiti dijete na lakše i uspješnije usvajanje novih sadržaja, uočiti i razvijati različite potencijale kod djeteta, razvijati pismenost, kreativnost, razviti osjećaj pripadnosti. Program je organiziran od 7.00  do 13.30 i u tom vremenu djeca dobivaju doručak i ručak, organizirano je vrijeme učenja i pisanja domaće zadaće. Program vodi učiteljica razredne nastave. Cijena pohađanja produženog boravka je 35,00 kuna po danu.

Svi roditelji koji su zainteresirani da njihovo dijete pohađa program produženog boravka mogu se javiti svakog dana od 8.00 do 14.00 u tajništvo Škole, kako bi potpisali ugovor i dogovorili uvjete pohađanja.

objavio: Šime Gligora   datum: 29. 8. 2018.