Blagoslovljen Božić i uspješnu novu 2018. godinu

Dragi učenici, cijenjeni roditelji!

U petak 22. prosinca 2017. godine završava prvo polugodište. Nastave će toga dana u jutarnjoj smjeni u matičnoj školi trajati do 11.00 sati. Nakon toga će se učenici i djelatnici škole pridružiti svima koji će sudjelovati na Gradskom božićnom domjenku. Povratak učenika putnika bit će organiziran u 12. 30 sati s autobusne stanice. Učenici od 1. do 4. razreda toga će dana imati izvanučioničku nastavu, božićni sajam koji će se održati na Pijaci u sklopu Gradskog božićnog domjenka.

Polazak učenika putnika bit će:
Šimuni: 9.45
Košljun: 9.55
Vodice: 10.05
Povratak: 12.30

Učenici područnih škola nastavu će imati prema rasporedu koji će odrediti razredne učiteljice.

Svim učenicima, roditeljima, djelatnicima škole kao i svim suradnicima zahvaljujem na suradnji i strpljenju u izvanrednim uvjetima rada te želim blagoslovljen Božić i uspješnu novu 2018. godinu.

objavio: Šime Gligora   datum: 21. 12. 2017.