Popis odabranih ponuda potencijalnih davatelja usluga za izvanučioničku nastavu učenika 4. razreda OŠ Jurja Dalmatinca Pag

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvanučioničku nastavu učenika 4. razreda OŠ Jurja Dalmatinca Pag je na sastanku održanom 9. studenog 2017. godine u 13.30 sati jednoglasno izabralo ponude potencijalnih davatelja usluga:

1. KVARNER EXPRESS INTERNARIONAL SPLIT, Rendićeva 11, Split
  2. MAGELLAN – putnička agencija d.o.o.. – Plinarska 2, Split
  3. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA D.O.O. turistička agencija, A. Starčevića 16, Imotski

Ponude će biti predstavljene na roditeljskom sastanku u četvrtak 16. studenog  2017. godine u 17.00 sati u prostorijama Osnovne škole Jurja Dalmatinca Pag, Ante Starčevića 12, 23 250 Pag. Prema jednoglasnoj odluci Povjerenstva potencijalni davatelj usluge ima 15 minuta za predstavljanje svoje ponude.

Predsjednica Povjerenstva:

Alenka Fabijanić, dipl. učitelj

objavio: Šime Gligora   datum: 11. 11. 2017.