DAN ŠKOLE - DAN SPORTA - ŠIMUNI

Dragi učenici, cijenjeni kolege učitelji!

U petak 6. svibnja obilježit ćemo Dan škole – Dan sporta u Kampu Šimuni. Tema ovogodišnjeg programa je U susret olimpijadi. Svaki učenik će sudjelovati u jednoj od ponuđenih radionica. Voditelji radionica su animatori Kampa Šimuni, a u svakoj radionici bit će nazočno i nekoliko učitelja.

Raspored autobusa i raspored učenika u autobusu možete pogledati ovdje ili na oglasnoj ploči u školi.

Učenici koji primaju školsku marendu, marendu će dobiti u kampu. Učenici koji ne primaju školsku marendu neka sa sobom ponesu nešto za pojesti. Preporučam svim učenicima da sa sobom ponesu vodu ili bilo koji drugi napitak. S obzirom da je u programu marenda predviđena tek u 11.45 dobro bi bilo pojesti nešto kod kuće.

Vjerujem da će nam svima boravak u Kampu Šimuni biti ugodan i da ćemo uživati u zajedničkim aktivnostima.

RASPORED POLASKA AUTOBUSA I RASPORED UČENIKA U AUTOBUSU

AUTOBUS BROJ 1

UČENICI IZ POVLJANE I VLAŠIĆA OD 1. DO 8. RAZREDA
UČENICI 8. RAZREDA IZ PAGA

VLAŠIĆI 7.30

POVLJANA 7.45

PAG 8.00

UČITELJI U AUTOBUSU: ANTONIJA ŠKODA, SANJA RUMORA, ANICA POGORILIĆ, VANJA BORČIĆ

AUTOBUS BROJ 2

UČENICI PŠ DINJIŠKA
UČENICI OD MIŠKOVIĆA DO GORICE
UČENICI 7. RAZREDA IZ PAGA

MIŠKOVIĆI, DINJIŠKA… 7.15

PAG 8.00

UČITELJI U AUTOBUSU: ANA KUKOVIĆ BORGELOTT, ADRIANA KARAVANIĆ KUSTIĆ, NATAŠA ŠKODA, LORENA PALČIĆ, MARIJANA BENZIA

AUTOBUS BROJ 3

UČENICI 6. RAZREDA IZ PAGA
UČENICI S VODICA
UČENICI IZ KOŠLJUNA

VODICE: 8.05

KOŠLJUN: 8.15

UČITELJI U AUTOBUSU: HRVOJE CRLJENKO, ČASNA TAMARA, MARINKO MARŽIĆ, LIDIJA CRNKOVIĆ, LJILJANA MARTINOVIĆ

AUTOBUS BROJ 4 (2. tura)

UČENICI 1. RAZREDA
UČENICI 2. RAZREDA
UČENICI 5. RAZREDA IZ PAGA

PAG 8.30

UČITELJI U AUTOBUSU: SANJA DOBRIJEVIĆ, ALENKA FABIJANIĆ

AUTOBUS BROJ 5  (2. tura)

UČENICI 3. RAZREDA
UČENICI 4. RAZREDA

PAG: 8.30

UČITELJI U AUTOBUSU: TANJA FABIJANIĆ, ANTONIJA MARŽIĆ

NAPOMENE UZ POLAZAK AUTOBUSA

Učenici s Vodica od 1. do 4. razreda doći će na stanicu u Pag
Učenici s Vodica od 5. do 8. razreda čekaju autobus na svojoj stanici
Učenici iz Povljane, Vlašića, svi učenici od Miškovića do Gorice čekaju autobus na svojoj stanici
Autobus broj 3 ide u Košljun
Učenici iz Šimuna doći će pješke

POVRATAK:

AUTOBUSI BROJ 1, 2, 5 – 13.00 sati

AUTOBUS 3, 4 – 13.30 sati

RASPORED AKTIVNOSTI

9:00 – 11:45 NOGOMET

REKORD: Najviše zabijenih golova! (Rekord će osvojiti osoba koja zabije najviše golova na turniru)

9:00 – 11:45 ODBOJKA

REKORD: Najveća razlika bodova! (Rekord će osvojiti ekipa koja pobijedi s najvećom razlikom bodova)

9:00 – 10:15 KREATIVNA RADIONICA – OLIMPIJSKE IGRE

REKORD: Izraditi olimpijske krugove, olimpijsku vatru, zastave država članica....

10:15 – 11:45 USUSRET OLIMPIJADI

REKORD: Najbrža ekipa! (Rekord će oboriti tim koji pobjedi u natjecanju starih sportova)

9:00 – 10:15 POTRAGA ZA BLAGOM 1.GRUPA

REKORD: Najbrže otkriveno blago! (Rekord će osvojiti osoba koja najbrže otkrije skriveno blago)

10:15 – 11:45 POTRAGA ZA BLAGOM 2. GRUPA

11:45 – 12:15 MARENDA

12:15 DANCING MATINEE

(Završni ples i dodjela diploma!)

13:00   1.grupa povratak

13:30   2. grupa povratak

Dragi klinci i klinceze,

čast nam je što čete u kampu Šimuni proslaviti vaš Dan škole, te smo vam pripremili mnoštvo različitih sportskih natjecanja  i igara. Kroz poludnevno duženje, upoznat ćemo se sa starim olimpijskim sportovima, kreativnim radionicama i sportskim turnirima, pa smo shodno tome i taj dan nazvali USURET OLIMPIJADI.

Srdačan pozdrav,

Vaš kamp Šimuni

objavio: Šime Gligora   datum: 4. 5. 2016.