PŠ Povljana -Aktivnosti u prosincu

U PŠ Povljana tijekom prosinca održane su mnogobrojne aktivnosti:Večer matematike,božićna radionica i Božićni sajam i na kraju,božićna priredba...

PŠ POVLJANA     Aktivnosti u prosincu

VEČER  MATEMATIKE

Drugu godinu za redom, 3.prosinca 2105. godine u PŠ Povljana održana je Večer matematike. Svi učenici su sudjelovali sa svojim roditeljima, bakom ili sestrom. Radilo se u dvije grupe; prvi i drugi razred bili su u jednoj grupi, a treći i četvrti u drugoj. Večer je protekla u zabavi i lijepom ozračju. Učenici su bili vrlo zadovoljni i puni lijepih dojmova.

BOŽIĆNA  RADIONICA

I ove godine učenici, roditelji i učiteljice bili su vrlo vrijedni. Posijali su pšenicu i izrađivali  ukrase za Božićni sajam. Vrijedne dječje ručice izradile su i čestitke koje su dijelili sumještanima uz najljepše božićne i novogodišnje želje.

BOŽIĆNI  SAJAM

19.prosinca 2015. godine održan je Božićni sajam u Povljani. Učenici PŠ Povljana prodavali su blagdanske ukrase i kolače koje su izradili na božićnoj radionici zajedno sa svojim roditeljima. Sajam su glazbom popratili gospodin Šime Fraćin i gospodin Neven Tičić. Većina zarade utrošit će se za potrebe nastave, a 10 % iznosa donirat će se Udruzi roditelja  djece s Dawnovim sindromom iz Zadra.

BOŽIĆNA  PRIREDBA

21.XII.2015. godine u PŠ Povljana tradicionalno je održana božićna priredba. Kroz pjesmu, recitacije i igrokaze učenici su govorili o ljubavi prema Isusu, obitelji, prijatelju, zimi i svijetu. Poslali su poruku svima: Nekʾ svud ljubav sja, sve ljude neka spaja! Školska učionica bila je premalena za sve nazočne posjetitelje.

objavio: Sanja Rumora   datum: 29. 12. 2015.