Vijolice u Zagrebu

„Vijolice“ na Hrvatskom dječjem festivalu u Zagrebu.

„Vijolice“ na Hrvatskom dječjem festivalu u Zagrebu

U nedjelju, 29.11.2015. , u dvorani „Vatroslav Lisinski“ u Zagrebu održan je 22. Hrvatski dječji festival. Na festivalu se predstavilo 20-tak dječjih zborova iz cijele Hrvatske, a među njima i naše „Vijolice“.

„Vijolice“ su izvele pjesmu „Darovi u boji“ ( za koju je tekst i glazbu napisala njihova voditeljica Sanja Dobrijević), a solistice su bile Katarina Buljanović i Antonia Petrošić, učenice 3. razreda. Nastup su svojim gromoglasnim pljeskom popratili roditelji i paški studenti koji su svojim dolaskom pružili veliku podršku „Vijolicama“. Snimka festivala bit će emitirana na HRT-u krajem prosinca. Mali pjevači su se puni dojmova vratili svojim kućama ,ponosni što su i ove godine predstavljali svoju školu i svoj grad na ovom renomiranom festivalu.

objavio: Sanja Rumora   datum: 2. 12. 2015.