Škola u prirodi - 3. i 4. razredi

Učenici 3. i 4. raz. naše škole , u vremenu od 5. do 8. svibnja boravili su u Školi u prirodi.

Krenuli su na put u 7,00 sati, a prvo odredište bio je Ogulin u kojem su posjetili „Ivaninu kuću bajki“ . Puni lijepih dojmova nastavili su put prema Zagrebu. Prošetali su Gornjim gradom, Trgom bana Josipa Jelačića te posjetili zagrebačku katedralu.

Oko 17,00 sati stigli su u Krapinske Toplice gdje su se smjestili u hotel.

Nakon večere uživali su u kupanju u bazenu. Drugog i trećeg dana nakon doručka imali su nastavu do 10.30, sportske igre u parku i kupanje u bazenu, a nakon ručka izlete ( dvorac Trakošćan, Muzej neandertalaca u Krapini,Marija Bistrica, Gornja Stubica).

Posljednjeg dana nakon jutarnje nastave, igre u parku i ručka nastavili smo put za Zagreb gdje smo posjetili ZOO.

Umorni, ali veoma zadovoljni i prepuni znanja o brežuljkastom kraju naše domovine stigli su svojim kućama u 21.45 sati.

Više slika u foto galeriji.

objavio: Šime Gligora   datum: 12. 5. 2015.