Županijsko natjecanja iz talijanskoga jezika - Rezultati

U ponedjeljak, 2.ožujka 2015. naša je škola bila domaćin Županijskog natjecanja iz talijanskoga jezika.

Uz samo natjecanje, priređen je zanimljiv program: mentori su mogli razgledati,uz pratnju stručnog vodiča, znamenitosti Paga i Izložbu Bartola Kašića; program se nastavio prezentacijom međunarodnog projekta razmjene učenika Pag-Zane (prezentirali su učenici Karla Galić i Lovro Bačić), a zatim je održana glazbena radionica Mostovi prijateljstva-Ponti d amicizia koju je vodio učitelj Anthony Buljanović.

Program je okončan u 13.00 sati objavom službenih rezultata i podjelom zahvalnica svim sudionicima natjecanja.

Najbolje rezultate postigli su: Clelia Ferro (53 boda,lista C), Erika Acierno (61 bod, lista B), a učenici naše škole, Lovro Bačić i Karla Galić dijele odlično drugo mjesto s 55 bodova (lista B).

Rezultati - B Lista

Rezultati - C Lista

Talijanski_jezik-B-Lista.pdf (39.26 KB)
Talijanski_jezik-C-Lista.pdf (36.45 KB)

objavio: Šime Gligora   datum: 3. 3. 2015.