Maškare 2015

Slijedeći dugogodišnju karnevalsku tradiciju ,proteklih su dana učenici i učitelji naše škole sudjelovali u mnogim karnevalskim događanjima.

Tako su u nedjelju,15.veljače, učenici naše škole sudjelovali u maškaranoj povorci; bilo je tu svakojakih maski od paških studenata (1-4. raz.) Crvenkapica i šumskih životinja (PŠ Dinjiška i PŠ Vlašići) pa sve do beba i sufražetkinja (8. raz.).

Sve se nastavilo u ponedjeljak: Dječji zbor Vijolice nastupio je na Dječjem karnevalskom danu otpjevavši šest pjesama u slavu  maškaranja  i karnevala,a tom prigodom uručene su i nagrade za najbolje likovne radove na temu karnevala Luciji Šljivo (1.r), Gabrijelu Fabijaniću (4.r), Katji Crljenko (1.r), Mihaeli Rumora (8.b), Antoniji Pogorilić (8.a) i Anamariji Palčić (8.b).

Sutradan, u utorak 17. veljače zabavno je bilo i u školi gdje je održan najbolji od svih satova: KARNEVALSKI SAT. Mali glazbari svirali su kolo, a mnoštvo raznovrsnih maškara plesalo je, ludovalo i natjecalo se za najbolju masku.

Najbolje pojedinačne  maske bili su jedan zatvorenik iz 1.razreda, gusar iz 2. razreda i jedna plesačica iz 5.razreda, a skupna najbolja maska bile su mornarice iz 7. razreda. Sve to zabilježila je i naša kamera, pa fotografije možete pogledati u foto –galeriji.

objavio: Šime Gligora   datum: 22. 2. 2015.