Povodom obilježavanja mjeseca knjige posjet knjižnici Pag

Povodom obilježavanja mjeseca knjige naši četvrtaši  su prihvatili poziv naše Gradske knjižnice Pag i  20. 10. došli joj u goste. Ali, to nije bio običan posjet. Četvrtaši su pripremili malo iznenađenje za prave goste knjižnice, a to su bili naši mali predškolci iz vrtića Paški mališani.

Četvrtaši su  malim predškolcima predstavili ( odglumili)  slikovnicu o njima dragim i poznatim likovima - „Solinarka i kulik i ljekovito bilje“autorice Ljiljane Festini . Nakon srdačnog pljeska i zahvale ravnatelja knjižnice profesora Vlatka Majića, uslijedilo je čašćenje slatkišima i fotografiranje. Kao nagradu za trud četvrtaši su dobili primjerak nove slikovnice i besplatnu godišnju članarinu, a mali predškolci su sa svojim tetama i djelatnicima knjižnice  upoznali knjižnicu.

Više slika u foto galeriji.

objavio: Šime Gligora   datum: 20. 10. 2014.