Naš otok pjeva i pleše

U organizaciji dječjeg zbora "Vijolice" i plesne udruge "Kissa" u subotu, 27. 10. 2012. održana je glazbena priredba pod nazivom "Naš otok pjeva i pleše" .

Priredba je trebala biti održana na Trgu Petra Krešimira IV, ali je zbog lošeg vremena mjesto održavanja bilo u  Domu kulture u Pagu.

Pred prepunom dvoranom izmjenjivale su se točke dječjeg zbora "Vijolice" i plesne točke udruge "Kissa" u kojima su se predstavile grupe predškolaca i nižih razreda iz Novalje te predškolci, niži razredi i viši razredi iz Paga.

Posebi gosti bile su srednja i starija skupina dječjeg vrtića Paški mališani. Bez obzira na kišu, publika je uživala u jednosatnom programu punom pjesme, plesa i radosnih dječjih lica.

Sponzori ove priredbe bili su Turistička zajednica grada Paga, pekarnica Pag i Grad Pag.

Voditeljica programa bila je naša bivša Vijolica, Mihaela Rumora, učenica 6. razreda.

Više slika u fotogleriji.

objavio: Šime Gligora   datum: 27. 10. 2012.