Vijolice snimile dvije nove pjesme

25. veljače 2012. dječji zbor "Vijolice" snimio je dvije nove pjesme, u studiju "Adria records" u Šmriki ( pored Crikvenice).

Za pjesmu "Rođendan" ( tekst i glazba Sanja Dobrijević) solist je Ivan Benzia, učenik 2. raz. Pjesma će biti poslana na natječaj za "Mali Kninfest 2012." koji će se održati u lipnju ( "Vijolice" več nekoliko godina uspješno nastupaju na tom festivalu).

Snimljena je i pjesma "Solinarka i kulik" ( tekst Ljiljana festini, glazba Sanja Dobrijević) za koju su solistice Morena Buljanović i Matea Tičić, učenice 3. raz.  "Vijolice" će se izvođenjem te pjesme uključiti u promociju već poznatih i djeci veoma dragih slikovnica, autorice Ljiljane Festini, čiji su glavni likovi ribica solinarka i ptičica kulik.

"Vijolice" se trenutno pripremaju za nastup povodom Dana grada Paga kad će ugostiti i drage prijatelje iz Rijeke, dječji zbor "Zvona Viškova".

Foto galerija sa snimanja.

objavio: Šime Gligora   datum: 1. 3. 2012.